background - BMW Manhart MH2 630 Track Edition
BMW Manhart MH2 630 Track Edition

BMW Manhart MH2 630 Track Edition

19. 11. 2017
Tomáš Lunda
0 obrázků
5 min čtení

O tom, že BMW pracuje na rychlejším BMW M2 víme hodně. Dokud nebude oficiálně představené, Manhart má řešení! Tím je Manhart MH2 630 Track Edition!

Představte si, že už jste pár let vlastnili BMW M2. Zvyknete si na výkon a chcete něco víc. Manhart tuto díru pokryl modelem MH2 Track Edition. Auto je nastavené jako ultimátní pouliční legální ''hračka'', která jistě na semaforech zapůsobí na tovární M2.

Manhart MH2 630 Track Edition není normální BMW M2. Má otevřenou operaci srdce. Místo továrního řadového šestiválce o obejmu 3 litry o výkonu 365 koní, je nahrazen řadovým šestiválcem o objemu 3 litry a s výkonem 431 koní z BMW M4. Dále je upraveno turbodmychadlo, které má na výstupu 199 koní. Konečný výkon vozidla je tedy konečných 630 koní!

Aby Manhart pomohl vyvážit a řídit další výkon, zvolil pro sedmirychlostní DCT převodovku s vylepšenou spojkou. Kromě toho do vozidla doinstaloval nový výfukový systém z nerezové oceli, které vytváří dokonalý zvukový doprovod. Na konci všechn mechanických úprav je vozidlo vybaveno 3-pásmovým systémem zavěšení kol od firmy KW.

''Motor cítíte tak, jako byste měli cítit, řízení je super přímé a přesné a jakmile brzdíte, vůz přesune všechny vaše vnitřní orgány'', popsal svoje pocity Bar Baruch, závodník z týmu Lamborghini GT3.

Aerodynamické doplňky zahrnují čtyři karbonové přední křídla pro zvýšenou přítlačnou sílu. K dispozici je také nová přední kapota s dramatickými větracími otvory. Doplněním balíčku je zadní křídlo. Manhart tento exemplář dokončil ve stylu zlatých závodních pásů.

Zdroj: gtspirit.com

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background