background - BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!
BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
0 obrázků
6 min čtení

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s designovým ''jazykem'' řady F10 v celém jeho exteriéru. Ano, řada G30 je mnohem rafinovanější a vozidlo vypadá modernější, ale pro některé by BMW mohlo být s agresivním designem znamením.

Na rozdíl od ostatních značek, jako jsou Audi a Mercedes-Benz, jejichž majitelé mají historicky menší zájem o modifikaci náhradních dílů na jejich vozy, se zdá, že vlastnictví BMW se nachází v popředí tuningové scény. Stejný princip platí pro majitele tohoto Alpine White BMW 530i M-Sport.

Majitel vzal své vozidlo do IND Distribuce, kde řada 5 dostala nějakou vzrušující modifikaci náhradních dílů, což mu dalo tolik potřebného agresivního vzhledu, který měla mít řada 5 od začátku. Stavba začala s nově uvolněným 3D designem předního nárazníku a střešního spoileru, který byl přidán k vozidlu a doplnil boční nádechy BMW a lehký spoiler na výku kufru. Na druhou stranu je celková exteriérová poznámka agresivnější a přidané díly dávají tomuto Alpine White BMW 530i opravdu atraktivní a agresivní vzhled.

Po dokončení těchto dodatků dostalo vozidlo potřebné malé kosmetické doteky. Toto je místo, kde byly ''nabarvené'' světla IND a lesklé černé ''ledvinky'' BMW M Performance. Nakonec byla instalována nová sada kol.

Kola, která byla zvolena pro tuto přestavbu jsou BBS SR o velikosti 19'' x 9.5 vpředu a 19'' x 11.5 vzadu. Tento atraktivní design kol je perfektním doplňkem celého vozu a dodávají dokonalý sportovní nádech. Tato kola jsou vynikající pro městské ulice díky své odolnosti a kvalitní konstrukci.

bmwblog.com

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background