background - Zpět do minulosti! Honda Urban Concept
Zpět do minulosti! Honda Urban Concept

Zpět do minulosti! Honda Urban Concept

2. 10. 2017
Martin Oharek Jr.
0 obrázků
6 min čtení

Bez emisí? Bez hluku? Je něco takového pro vás ještě auto? Honda, stejně jako ostatní značky začína podporovat elektromobily. Na ty má každý svůj názor. Nic to nemění však na tom, že v dnešní době je o ně čím dál větší zájem. Máme tu tedy nový koncept od Hondy!

popis auto.cz

Je tu tedy malý elektromobil do města, protože Honda si uvědomuje dojezd, a tedy praktičnost vozů. S názvem Honda Urban přichází koncept s prvky z mnoha jiných aut, ať už z dávných, nebo i ne tak starých. A kdy se můžeme asi tak těšit? Plánovaná výroba by měla být v roce 2019.

popis auto.cz

Cílem designérů bylo u Urbanu dostat co nejlepší výhled z auta. Velká okna, tenké sloupky, a jako u každého konceptu, moderní futuristický design. Takového designu jsme se nedočkali jen zvenku, avšak i uvnitř. Velmi jednoduše, avšak moderně udělaný interiér, do něhož se vejdou 4 osoby.

popis auto.cz

Nedočkali jsme se moc informací, které by nám aspoň napověděly parametry. Známe však novinku, že Honda Urban se bude díky svému systému učit chování řidiče.

popis auto.cz

Bude tedy znát, respektive předpokládat jeho reakce při řízení i za různé nálady a další, mnohé vychytávky, se kterými už se v budoucnosti tak nějak počítá. Doufáme tedy, že by mohl v roce 2019 vypadat přesně takhle, a také, že se snad dozvíme nové informace.

popis auto.cz

Nejezdíte tedy dálky, ale jen kratší trasy, po městě, nebo do práce? Stačí se za ty 2 roky našetřit, a rozhodně nebudete jezdit v ničem nezajímavém. Nezbývá, než se těšit na budoucnost, ve které se stejně podíváme, ikdyž jen trošku, do minulosti.

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background