background - Bentley Mulsanne Hallmark Series, aneb pět a půl metru luxusu na čtyřech kolech!
Bentley Mulsanne Hallmark Series, aneb pět a půl metru luxusu na čtyřech kolech!

Bentley Mulsanne Hallmark Series, aneb pět a půl metru luxusu na čtyřech kolech!

14. 03. 2017
Mikuláš Rohla
0 obrázků
9 min čtení

Jako každý nový rok se ženevský autosalon nese v duchu mnoha nových automobilových skvostů a automobilky spolu svádí nelítostné boje o to, která z nich přijde s tím nejimpozantnějším! Avšak jedna z nejluxusnějších automobilových značek světa, Bentley s žádnou velikou novinkou tento rok nepřichází. To ovšem neznemená, že Bentley na autosalon přijelo s prázdnou! Automobilka se totiž tento ročník zcela explicitně rozhodla zaměřit svou pozornost na jejich nejvěrnější, ale především nejmajetnější zákazníky, a proto přišla s nejluxusnější limuzínou vůbec. Ta nese název Mulsanne Hallmark Series by Mulliner!

Bentleymotors.com

Pod touto nejluxusnější limuzínou, kterou vám v současné době může Bentley nabídnout je podepsána práve divize Mulliner, která má na starosti ty nejvýjimečnější a nejopulentnější projekty vznášejícího se B. Když už mluvíme o slově LUXUS, Mulliner tento pojem vzal naprosto doslovně a nový Mulsanne Hallmark, tak byl inspirován dvěma z nejvzácnějších kovů na planetě, zlata a stříbra!

Bentleymotors.com

Konečně tedy k samotným specifikacím. Pokud začneme u exteriéru vozu, ústředním motivem je právě logo značky Bentley, které se tyčí z přední a naprosto nekonečné kapoty! Zákazníkům se bude toto logo nabízet ve dvou variantách, ze zlata, nebo stříbra s nápisem "Commissioned by Mulliner". Podle zvoleného materiálu se dále bude odvíjet zlatá, nebo stříbrná "nekonečná" linka, která se bude táhnout po celé délce karoserie. Jeden z těchto dvou materiálů se pak také bude hojně vyskytovat právě v interiéru vozu, kdy může být například zlatá přihrádka spolujezdce, nebo může být součástí dřevěného, či kovového obložení interiéru.

Bentleymotors.com

Přesuňme se od vzácných kovů dále a přejděme k barevným provedením karoserie. Nový Mulsanne se totiž bude moci honosit dvoubarevným provedením karoserie, ať už barvami katalogovými, tak barvami zcela na přání. V nabídce jsou také dva typy přední masky a 21" leštěná kola! Vnitřek vozidla, pak bude osvětlený zcela jedinečnou plaketkou s unikátním číslem vozidla z této edice, alcantarovými polštářky a dvojicí unikátních deštníků.

Bentleymotors.com

Zkrátka a jistě, nový Mulsanne je něco naprosto unikátního! Vyjimečná bude také číslovka v jakém množství se tento kousek vyrobí. Bentley totiž počítá s výrobou pouze padesáti kusů! Cenovka nám zatím známa není, avšak pod hodnotu deseti milionů se jednoznačně nedostane!

Bentleymotors.com

Zdroje: Bentleymotors.com

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background