background - Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory
Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory

Mercedes S63 AMG Black Edition v úpravě od Mansory

12. 03. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
6 min čtení

Mercedes S63 AMG je jedno z nejhezčích rychlých kupé na světě. Nicméně i přesto se známá firma Mansory rozhodla pro vylepšení designu a došlo i na motor a ostatní díly.

Jako první si povíme, co se událo za změny kolem pohonu. Původní výkon 5,5 litrové V8 bi-turbo byl 577 koní. Díky lepšímu potrubí, těsnění, vylepšení turbodmychadel a dalších úprav se však zvedl na 887 koní. Jenže v Mansory se jim to stále zdálo málo, tak ještě přidali a výsledek je 985 koňských sil! Zrychlení z 0 na 100 km/h trvá 3,2 sekundy a maximální rychlost je elektronicky omezena na 300 km/h.

V interiéru se udály také podstatné změny. Jako největší úprava je výměna kůže, dále byly některé díly nahrazeny karbonem a za zmínku stojí také určitě nový sportovní volant. Ten jako bonus stále obsahuje tlačítka, takže komfortní ovládání vozu jako u původního volantu řidiči zůstane.

Exteriér je jedním slovem úžasný. Nešetřilo se na ničem. Všude najdeme karbonové díly, přibyly nové průduchy, rozšířené blatníky a také spoiler. Samozřejmostí jsou i koncovky výfuku ve stylu Mansory a celkový hodně agresivní vzhled vozu.

V Mansory odvedli opět perfektní práci a Mercedes se jim opravdu povedl navzdory tomu, že stěží lze vylepšit něco, co už dokonalé je. Někomu by možná mohla vadit až přílišná agresivní vizáž auta, ale to je subjektivní. Za nás se úprava rozhodně povedla a těšíme se na další mistrovské dílo od tohoto úpravce.

Líbí se vám tato úprava od Mansory?

Ano, je perfektní!
Není to špatné.
Nelíbí se mi.
Celkem hlasů: 115
BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background