background - Brutální Brabus Mercedes-Benz G500 4×4²
Brutální Brabus Mercedes-Benz G500 4×4²

Brutální Brabus Mercedes-Benz G500 4×4²

8. 03. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
7 min čtení

Brabus je lídrem na světovém trhu v oblasti úprav všech terénních vozů. Pro Mercedes-Benz třídy G nabízí program, který Vám splní jakékoliv přání co se týká síly a luxusu.

1

Nedávno jsme vám psali o tom, jak český dealer začal prodávat nový model G , který by jste měli vlastnit. Teda pokud o něj máte zájem nebo aspoň pořádný balík peněz. Dnes vám přinášíme úpravu, která vypadá víc než přísně.

2

Brabus jako vždy ušil oblek na míru. Pětikilo dostalo nové nárazníky, mřížku chladiče, a ani světlomety nezůstaly beze změny. Zadní nárázník také získal novou podobu stejně jako boky, které byly obohaceny o nové prahy. Nechybí ani nástupní vysouvací stupínek. To je vše a jako perlička nakonec, skoro celá korosérie je poseta uhlíkovými vlákny.

3

4

5

Exkluzivní interiér vás očaruje svými červenými vlákny ve tvaru šipek všité do černé kůže. Jako čalounění byla použita Alcantara k pokrytí stropu a dalších interiérových doplňků.

6

7

8

Pětikilo vozí pod kapotou twin-turbo V8 o objemu čtyř litrů a pneumatiky pálí výkonem 422 koní. Možná si říkáte, že to jsou pouze tovární čísla. Máte pravdu. Nebyl by to Brabus, kdyby motor nezůstal beze změny. Mercedes byl obohacen o kit s názvem B40, jenž motoru přidává 78 koní a 100 Nm točivého momentu. Tudíž tento modul má zásluhu na celkovém výkonu o síle 500 koní s točivým momentem 709 Nm.

9

Z nuly na sto zvládá za skvělých 6,9 sekund, ale maximální rychlost 210 km/h je elektronicky omezena za účelem ochrany terénních pneumatik.

10

Povedla se Brabusu tahle úprava?

Je to paráda.
Ujde.
Nelíbí se mi.
Celkem hlasů: 104
BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background