background - MTM S8 Talladega R
MTM S8 Talladega R

MTM S8 Talladega R

28. 02. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
5 min čtení

Barevné provedení není vše, co nás zaujme na jednom z nejrychlejších sedanů všech dob. Audi S8 získala nový aerodynamický kit, který zlepšuje stabilitu celého vozu při výsokých výkonech.

6

Úprava v sobě mimojiné zahrnuje přední spoiler, nové boční prahy se zadním difuzorem, dále také kryty zrcátek a nakonec zadní spoiler.

2

Interiér dostal nové čalounění se všudypřítomnými logy tuningové společnosti MTM a mnoho vnitřních detailů si získala carbonová vlákna, která jsou použita i zvenčí.

3 4 5

Dost o vzhledu. Pojďme se podívat na to, co nás čeká pod kapotou. Zde se nachází přeplňovaný čtyřlitrový osmiválec s přímým vstřikováním a dvěma turby, za pomoci osmistupňové automatické převodovky. Motor je schopen vyvinout masivní výkon o síle 802 koní s točivým momentem 945 Nm. Celá tato síla je posílána na všechna čtyři kola, kterou brzdí 22 palcová litá kola s uhlíkovo-keramickými brzdami, které odpovídají výše zmíněné síle.

7

Stovku zvládá za úctyhodných 3.1 sekundy, na dvoustovce je již za 10 sekund, kde pokračuje dál na skvělých 300 km/h na kterých je za 29 sekund a to není vše, maximální rychlost dosahuje až na 350 km/h.

1

Poslední věc, která je zapotřebí zmínit. Uši-trhající výfukový systém, který vám zařídí, že o vás uslyší každý, kdo se prochází po městě.

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background