background - Rodinný supersport
Rodinný supersport

Rodinný supersport

22. 02. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
5 min čtení

Nedávno se na internetu objevil velmi zajímavý inzerát. Německý prodejce nabízí zánovní Audi RS6-R ABT, která pod kapotou skrývá zážehový 4 litrový osmiválec, přeplňovaný turbodmychladlem využívající přímé vstřikování.

1

Motor je poháněn znamenitým výkonem o síle 730 koní, s ještě lepším točivým momentem 920 Nm. Celou tuto energie využívají všechna čtyři kola, která se sem dostává přes osmistupňovou převodovku značky Tiptronic s pohonem quattro.

2

Z nuly na sto se tento stroj dostane za 3.3 sekundy i přes to, že váží skoro dvě tuny.

3

Jistý je zde i stavitelný podvozek, který se postará o vaše maximální pohodlí. Nechybí, ani karbonové doplňky v interiéru vozu.

4

Karosérii z velké částí pokrývá karbon a nejen karosérii, ale také spojlery, lízátko a difuzor a litá kola o velikosti 22'.

5 6

Na ulici vás uslyší i hluchý člověk, díky novým výfukům a všudypřitomnému hromobití. Nejenže, vás každý uslyší, ale taky si vás každý všimne, protože tohoto nenápadného monstra, kterým odvezete rodinu na dovolenou, se vyrobilo pouhých 25 kusů.

7

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background