background - Nový, nejrychlejší McLaren
Nový, nejrychlejší McLaren

Nový, nejrychlejší McLaren

19. 02. 2016
Dominik Sládek
0 obrázků
4 min čtení

Ano, čtete správně! I tento rok nám McLaren představí na ženevském autosalonu ještě lepší, lehčí a rychlejší verzi odlehčeného modelu 675LT.

1

Nový model ponese název 688HS a jak je v poslední době u McLarenu zvykem, číslo se rovná počtu koní, kteří budou pohánět vyladěný osmiválec o objemu 3,8 litru. Zároveň, díky karobonovým vláknům by váha neměla překročit hranici 1230 kilogramů.

2

Další novinkou by mělo být přítlačné křídlo, modifikovaný podvozek a v poslední řadě nový interér s několika zajímavými doplňky. Jak to tak vypadá, všechna tato vylepšení by nám měla přinést nejrychlejší a tím pádem nejzuřivější McLaren. Teda, hned po hybridním modelu P1.

3

Produkce modelu bude omezena na pouhých 25 kusů.

4

Snad budoucí vlastníci nebudou zklamáni, stejně jako majitelé modelu 675LT, kterého se mělo vyrobit pouhých 500 kusů a zůstat, tak exkluzivním zbožím. Načež na podzim automobilka vydala ten samý model v provedení Spider, což majitelé kupé vcelku naštvalo.

5

Můžeme se jen nechat překvapit, co nám chlapci z MSO nechají naservírovat na ženevském autosalonu, který začíná 1. března 2016.

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background