background - Pro farmáře se závodním srdcem
Pro farmáře se závodním srdcem

Pro farmáře se závodním srdcem

13. 01. 2016
Adam Chovanec
18 obrázků
6 min čtení

Jack Roush se ve své firmě specializuje především na úpravu Mustangů, avšak nezapomněli ani na nejprodávanější pick-up v USA, kterým je Ford F-150. Fordy série Fcelých 34 let vládnou statistikám v USA.

V loňském roce Roush Performance představil doplňky pro F-150, jednalo se zejména o úpravu podvozku, tlumiče Fox které zvedly výšku a zlepšily vlastnosti na nezpevněných cestách nebo osmipaprsková 20“ kola s drapáky a celkovou úpravu vzhledu exteriéru. Avšak nyní jsou zde zprávy o úpravách pod kapotou, konkrétně modely s motorem o objemu 5 litrů a výkonem 385 koní.

Pro tyhle F-150Roush Performance nachystané dvě úpravy, a to doplnění osmiválcem, mechanickým kompresorem, úpravou sání, chlazení a postranními výfuky Roush. Exteriér doplnili ještě o robustní masku chladiče, přední nárazník a na korbu hodili protiskluzovou podložku WeatherTech. První úprava má mít 600 koní a krouťák 745 N.m. Druhá verze pak bude nabízet až 650 koní a 813 N.m.

Tahle tuning úprava od Roushe vyjde na nějakých 257 tisíc korun v přepočtu a Roush Performance k ní ještě přihodí tříletou záruku.

Tuhle generaci F150, která byla představena loni v Detroitu koupíte v základní verzi od Forda s V6 s objemem 3,5 litru nebo přeplňovaným EcoBoostem s objemem 2,7 litru, jako vrchol nabídky motorů je pěti-litr V8.

Jen škoda, že v Česku jich moc není, je to výborné auto, i když u nás by byl problém s velikosti vozidla ve městě a hlavně s parkováním. Holt v USA mají všechno nějak větší.

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background