background - Nejdražší supersport světa? Na prodej od Schumachera
Nejdražší supersport světa? Na prodej od Schumachera

Nejdražší supersport světa? Na prodej od Schumachera

26. 12. 2015
Adam Chovanec
8 obrázků
5 min čtení

Pod představou Ferrari FXX si každý fanoušek téhle Maranellské značky vybaví červený vůz s bílým pruhem na karoserii.

Zajímavostí je, že pokud jste o něj měli zájem, tak si Vás Ferrari muselo nejdřív vybrat a poté co jste si ho konečně zakoupili, tak jste ho neměli ani doma v garáži ale v garáži u Ferrari, které jej vozilo na okruhy, kde jste si s ním konečně mohli zajezdit. Těchto exemplářů vzniklo pouze 29 kusů.

Třicáté Ferrari FXX s černou barvou a černými koly vzniklo pro Michaela Schumachera, mělo i jeho osobní logo na sedadlech a objevilo se i v Top Gearu.

Výbava je stejná jako u ostatních FXX, avšak pár změn má a to závodní sedačky nebo vidlicový dvanáctiválec F140 DA o objemu 6 262 ccm který dává 860 koní / 633 kW.

A právě tenhle černý kousek od Michaela Schumachera je právě na prodej. Jeho cena se pohybuje někde kolem 11,2 milionu eur, což je téměř 303 milionu korun. Mimochodem pro zájemce se nabídka nacházela na mobile.de.

Jde o pozoruhodnou nabídku s neuvěřitelnou cenovkou. Ještě za Schumacherova plného zdraví se auto prodávalo za třetinovou cenu.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HIa6NElzUtQ" frameborder="0" allowfullscreen>

Zdroj: mobile.de; autoforum.cz

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background