background - Vymazlený Mustang v tuning úpravě Roush!
Vymazlený Mustang v tuning úpravě Roush!

Vymazlený Mustang v tuning úpravě Roush!

1. 11. 2015
Jan Marek
0 obrázků
6 min čtení

Americká tuningová firma pod názvem Roush Performance s velením majitele Jacka Roushe se tradičně zabývá úpravami Fordu Mustangu již přes 20 let. Poslední generace Mustangu se firmě dokonale povedla!

V úpravě s názvem TrakPak se pod kapotou objevilo větší turbodmychadlo, které nahoní motoru o objemu 5.0l V8850 koní tj. 625 kW. Takovou raketu firma dokáže přinést na trh mezi úpravy. Jak celý Mustang vypadá? Koukněme se!

TrakPak Razantní a dravý vzhled Mustangu je vždy normální. Ale když se objeví vzadu křídlo, získává auto hned větší pozornost!

TrakPak2

V úpravě nalezneme designové a aerodynamické prvky, které zvyšují přítlak na kola, nastavitelné zadní křídlo, difuzor, nové prahy. Kola dostaly taky nový design, kované 20" disky od firmy Vossen VPS-302 v červeném provedení s pneumatikami Pirelli P Zero.

Mustang se ukázal i na SEMA show v roce 2014, kde Roush předvedl ve verzi RS3 TrakPak Mustang, který produkuje 777 koňí/ 572 kW. Vůz má více agresivnějsí vzhled ve srovnání se standardními Roush Mustangy díky vpředu prodlouženému předku a upevněnému zadnímu křídlu. Upravené prahy s aerodynamickým vzhledem pro snížení odporu vzduchu jsou zde samozřejmostí.

RS3 TrakPak Mustang

RS3

Dravý robustní předek

Sportovní zadek

20" kovaná kola Roush nasazena na pneumatikách Cooper RS3-S.

Jak vypadá na vlastní kůži RS3 TrakPak Mustang z výstavy SEMA show?

Roush Performance má i samotný E-shop, RoushPerformance.com kde se dají samostatně zakoupit díly na určitý typ úpravy Mustangu.

Zdroj: Semashow, RoushPerformance.com, Novinky.cz

Líbí se ti takové "dravé" úpravy na Mustangu?

Ano a moc! Skvělé!
Docela ujdou
Není to můj typ, mám rád neupravené auta.
Nelíbí se mi!
Celkem hlasů: 61
BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background