background - Chevrolet ukázal nový design na Camaru!
Chevrolet ukázal nový design na Camaru!

Chevrolet ukázal nový design na Camaru!

31. 10. 2015
Adam Chovanec
0 obrázků
5 min čtení

Nedávno v americkém městě Las Vegas, proběhla přehlídka upravených aut SEMA 2015. Jedná se o jednu z největších tuning výstav vůbec. Chevrolet zde ukázal dvě speciální edice založené na šesté generaci Chevrolet Camaro.

Obě auta, červená Accent a černá Accent, odhalí nové možnosti - kola z lehkých slitin, různé body kity, venkovní grafiku, množství čalounění interiéru a zvýšení výkonu - od upgradů výfuků po snížené odpružení. Dále jsou zde 20“ kola z lehké slitiny, dokonce i motor je vizuálně obohacen červeným krytem a brzdy Brembo.

Camaro Red Accent, označeno jako SS kabriolet, stříbrná metalíza a Adrenaline červené kožené lemovaní interiéru. Hlubší přední nárazník, červené akcenty a 20“ palcová kola z lehkých slitin.

Foto

SS coupe Black Accent má ještě agresivnější vzhled a je celý v červeném laku, černé pruhy rallye, potemnělé zadní světla a 20“ palcové černé lesklé kola opět z lehké slitiny. Vůz dostane snížena odpružení, brzdy Brembo s červenými třmeny. Černé kožené čalounění lemuje vnitřek.

Vozy jsou vystaveny vedle upravených verzí Spark, Trax, Malibu, Colorado, a Sierra. Chevy nabízí pro nové Camaro velký rozsah příslušenství.

Zdroj: autoexpress.co.uk

Zalíbila se ti úprava na autě snů?

Mega!
Mohlo to být lepší, ale ujde.
Nelíbí se mi.
Celkem hlasů: 89
BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background